Sahra Akustik

+800 123 456 789
info@codeless.co

Düzgün ve düzenli panellerin bir taşıyıcı profil yardımıyla sabitlendiği bir tavan çözümüdür. Paneller, özel tasarlanmış taşıyıcı profillere kolayca takılarak montajlanır ve mekâna estetik bir görünüm kazandırır. Clip-In asma tavanların avantajlarından ilki, estetik görünümleridir. Şık ve modern bir görünüm sunan bu tavanlar, mekanlara görsel olarak çekici bir görünüm kazandırır. Düzgün ve düzenli paneller, mekâna düzenli bir görüntü verir ve mekânın estetik değerini artırır. Ayrıca, Clip-In asma tavanlar, farklı renk, desen ve dokularda panellerle özelleştirilebilir, böylece mekâna özgün bir tarz kazandırabilir. Sizin de kaliteli ürünlere ihtiyacınız varsa kesinlikle Sahra Akustiği tercih etmelisiniz. Clip-In asma tavan sistemlerinin bir diğer avantajı ise kolay montajlarıdır. Özel tasarlanmış taşıyıcı profiller ve panellerin birbirine kolayca takılabilen yapısı, montaj sürecini hızlı ve pratik hale getirir. Paneller, taşıyıcı profillere kolayca takılarak sabitlenir ve hızlı bir şekilde yerleştirilir. Bu, zaman ve işçilik maliyetlerini azaltırken, projelerin zamanında tamamlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, Clip-In asma tavanlar, montaj sonrası panellerin hızlı bir şekilde çıkarılabilir ve yerlerine yenilerinin takılabilir olması nedeniyle bakım ve onarım süreçlerini de kolaylaştırır. Sahra Akustik olarak sizin için en iyi hizmeti vermekteyiz. 

Teknik Özellikler

Malzeme Yapısı Korozyona dayanıklı sıcak daldırma galvanizli çelik saçtan roll-form tekniği ile üretilmiş, Homojen yapılı, A1 Yangın tepkime sınıfında, herhangi bir alet kullanmadan elle takılıp/sökülebilecek esnek bir çelik yapısına sahip olmalıdır.
Akustik Performans Arkasındaki 0,2 mm kalınlığında yanmaz Siyah Akustik Kumaş ile Alpha-w / NRC 0.70
Perforasyon Tipi Plakaların tüm yüzeyi düz / deliksiz, full perfore ya da etrafında 5cm veya 10cm bordürlü perfore olacaktır.
Perforasyon Çapları Standart 2,5 mm çapında %16 boşluklu perforasyon yada seçilen herhangi bir perforasyon çapı.
Plaka Boyutu 600×600, 300×300 mm veya istenilen herhangi bir ölçüde…
Taşıyıcı Sistem  Modüler Asma Tavan Görünür Taşıyıcı Sistemi, TS-EN-13964 Standardı’na uygun olarak üretilmiştir. Korozyona dayanıklı sıcak daldırma galvanizli çelik sac kullanılarak roll-form tekniğiyle üretilmiştir. Maksimum sehim sınırı 0,2mm’nin altında olmalıdır.
Plakalar  TS-EN-13964 Gerekler ve Deney Yöntemleri Standardına göre, Metal asma tavan plakalarında “eğilmede çekme dayanımı” standardına göre 28 günlük test sonucu maksimum sehim 0,05mm olmalıdır.

Taşıyıcı ve Aksesuar Birim Analizi

MALZEME/MATERIAL

600 x 600 mm

modül / module

300 x 300 mm

modül / module

Clip-in Omega Profil/Omega profile

2,50 m.

3,60 m.

Clip-in Omega Profil/Omega profile

0,50 m.

0,70 m.

Clip-in Askı Maşası/ Hook

0,70 adet/ pcs

0,70 adet/pcs.

Clip-in Askı Maşası/ Hook

1,50 adet/ pcs

3,00 adet/pcs.

Clip-in Askı Maşası/ Hook

0,50 adet/ pcs

0,50 adet/pcs.

Clip-in Kenar Baskı Yayı/Perimeter fixing spring

1,00 adet/ pcs

2,00 adet/pcs.

Askı Teli 600 mm/Hanger wire

0,70 adet/ pcs

0,70 adet/pcs.

Çelik Dübel/Steel Anchor

0,70 adet/ pcs

0,70 adet/pcs.