Sahra Akustik

+800 123 456 789
info@codeless.co
Akustik PAnel

Akustik Bölücü Paravan Paneller

Akustik Bölücü Paravan Paneller, iç mekanlarda ses yalıtımı ve alan bölme ihtiyacını bir araya getiren etkili ve işlevsel dekoratif elemanlardır. Çeşitli mekanlarda, özellikle açık ofislerde, konferans salonlarında, restoranlarda ve otellerde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Bu paneller, yüksek kaliteli ses emici malzemelerle kaplanarak ses dalgalarının yayılmasını engeller ve ortamdaki ses karmaşasını büyük ölçüde azaltır. Gürültüyü engelleyerek, çalışma ve iletişim alanlarında daha sakin ve verimli bir ortam yaratır. Aynı zamanda, özel tasarımı sayesinde estetik açıdan da mekanlara değer katar. Bir çok ortamda kullanabileceğiniz akustik yalıtım ürünleri ile hemen tanışın.

Akustik Paravan

Açık ofis alanlarında veya mekanları bölerek daha özel ve sessiz çalışma bölgeleri oluşturmak için kullanılan yapısal bir öğedir. Bu paravanlar genellikle yüksek ses emici özelliklere sahip malzemelerden üretilir ve ortamdaki gürültüyü azaltmak için kullanılır.

Görüntüle

Masa Seperatörleri

Çalışma masalarında kullanılan bir tür ayırıcıdır ve aynı zamanda ses yalıtımı sağlayarak gürültüyü azaltmayı hedefler. Bu tür seperatörler, özel olarak tasarlanmış akustik malzemelerden üretilir ve masanın etrafında yer alır. Akustik panel veya süngerlerden oluşan yapısı, ortamdaki sesin emilmesini ve yayılmasını engeller.

Görüntüle
İletişim

Hemen Teklif Al

Sahra Akustik olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız!