Sahra Akustik

+800 123 456 789
info@codeless.co

Akustik kumaş, iç mekanlarda ses yalıtımı ve akustik performansı artırmak için kullanılan özel bir kumaş türüdür. Bu kumaşlar, yüksek ses emilim özelliği sağlayarak sesin yayılmasını ve yansımasını azaltır.

Akustik kumaşlar genellikle yoğunlaştırılmış akustik malzeme ile kaplanmıştır. Bu malzeme, ses dalgalarını emerek ses yalıtımını artırır ve iç mekanlarda daha iyi bir akustik deneyim sunar. Kumaş kaplama, akustik malzemenin üzerine uygulanır ve paneller, duvarlar, tavanlar, bölmeler ve diğer yüzeylere kolayca entegre edilebilir.

Akustik kumaşların birçok faydası vardır. İlk olarak, sesin yankı yapmasını azaltarak iç mekanlarda daha net bir ses kalitesi elde edilmesini sağlar. Ayrıca, gürültüyü azaltarak çalışma ortamlarında daha iyi bir konsantrasyon ve verimlilik sağlar. Konferans salonları, sinema ve tiyatro salonları gibi sesin önemli olduğu mekanlarda daha iyi bir akustik deneyim sunar.

Akustik Basic Kumaş Özellikleri

Uygulama AlanıAkustik Panel / Akustik Kabin
Genişlik140 CM. ( ±% 5 )
Ağırlık297 GR/MT² ( ±% 5 )
İçerik%100 POLİPROPİLEN
Aşınma DayanımıAŞINMADI @ 42.000 DEVİR
Sürtme HaslığıKURU : 4–5
YAŞ : 4–5
Işık Haslığı5
TemizlikDüzenli olarak vakumlayın. Sabun ve su kullanarak nemli bir bezle silin veya tescilli döşeme şampuanı kullanın. Daha derin temizlik için buhar veya profesyonel kuru temizleme kullanın.

Camira Kumaş Özellikleri

Uygulama AlanıYumuşak Oturma / Akustik Panel / Akustik Perde / Akustik Kabin
Genişlik170 cm
Ağırlık400 g / m2 ±% 5
İçerik% 95 İşlenmemiş Yün, %5 Polyamid
Temizlik

Düzenli olarak vakumlayın. Sabun ve su kullanarak nemli bir bezle silin veya tescilli döşeme şampuanı kullanın. Daha derin temizlik için buhar veya profesyonel kuru temizleme kullanın.