Sahra Akustik

+800 123 456 789
info@codeless.co
Akustik Panel

Akustik Tavan Panelleri

Fabrika ses izolasyonu, bir fabrika veya endüstriyel tesisin içinde oluşan gürültü ve sesin kontrol altına alınması işlemidir. Fabrikalarda makinelerin çalışması, üretim süreçleri, malzeme taşıma ve işleme gibi faaliyetler genellikle yüksek ses seviyelerine neden olabilir. Bu yüksek ses seviyeleri, işçilerin iş performansını olumsuz etkileyebilir, işitme kaybına yol açabilir ve çalışma ortamını rahatsız edici hale getirebilir. Fabrika ortamlarında sizlere sunduğumuz ürünlerin bazıları ile hemen tanışın.

Akustik Yüzer Tavan Paneli

İç mekanlarda estetik bir görünüm sağlarken aynı zamanda ses yalıtımı ve akustik performans sağlamak için kullanılan özel tasarımlı panellerdir.Yüzeyleri genellikle kumaş kaplıdır ve çeşitli renk ve desen seçenekleri sunar. Akustik yüzer tavan panelleri, tavanlara kolayca monte edilebilir ve ses yutma özellikleri sayesinde yankı kontrolü sağlar.

Görüntüle

Kanopi Akustik Tavan

Mekanlarda hem görsel bir etki yaratmak hem de akustik performansı artırmak için kullanılan özel tasarımlı tavan sistemleridir. Kanopi tavanlar genellikle özel şekillerde tasarlanır ve mekana estetik bir görünüm katar. Aynı zamanda ses yutma özelliği sayesinde yankı kontrolü sağlar ve akustik performansı iyileştirir.

Görüntüle

Acrux Akustik Ledli Panel

Ses yutma özelliği ile birlikte LED aydınlatma sistemini bir araya getiren bir tavan paneli çözümüdür. Bu paneller, hem akustik performansı artırmak hem de mekana estetik bir görünüm katmak amacıyla kullanılır. Acrux akustik ledli paneller, çeşitli boyutlarda ve şekillerde bulunabilir ve mekanın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Görüntüle

Akustik Baffle Panel

Mekanlarda yüksek ses yankısını azaltmak ve akustik performansı artırmak amacıyla kullanılan bir tavan asma sistemi çözümüdür. Baffle paneller, düşey olarak asılır ve genellikle tavana paralel olarak yerleştirilir. Bu paneller, çeşitli boyutlarda ve şekillerde üretilir ve mekanın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir

Görüntüle
İletişim

Hemen Teklif Al

Sahra Akustik olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız!