Sahra Akustik

+800 123 456 789
info@codeless.co
Akustik Panel

Keçe Panel

Keçe Paneller, iç mekanlarda estetik ve pratik çözümler sunan popüler dekoratif elemanlardır. Doğal ve geri dönüşümlü keçe malzemesinin kullanılması, çevre dostu bir iç mekan tasarımına katkı sağlar. Duvarlarda, tavanlarda, mobilyalarda ve diğer yüzeylerde kullanılarak mekanlara şık bir görünüm kazandırırlar. Keçe paneller, farklı boyut ve kalınlıklarda üretilebilir ve çeşitli renk seçenekleri sunar. Bu sayede iç mekanlarda özgün tasarımlar ve yaratıcı kombinasyonlar yapmak mümkündür. Ayrıca, dokulu ve yumuşak yüzeyleri ile mekanlara sıcaklık ve konfor katarlar. Siz de bir çok ortamda kullanabileceğiniz keçe panellerimizle hemen tanışın.

Akustik Keçe Duvar Panelleri

İç mekanlarda kullanılan bir akustik malzemedir ve ses yalıtımı ve akustik düzenlemeyi amaçlar. Keçe, doğal veya sentetik liflerden yapılan bir malzemedir ve ses emilim özellikleri sayesinde odalardaki yankıyı azaltır, sesi daha temiz ve net hale getirir.

Görüntüle

Akustik Keçe Kanopi Tavan Paneli

Tavanlarda ses yalıtımı ve akustik düzenlemeyi amaçlar. Kanopi tavan panelleri, genellikle büyük açık alanlarda, toplantı salonlarında, restoranlarda, otellerde ve benzeri mekanlarda tercih edilir.

Görüntüle

Akustik Keçe Baffle Panel

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler için kullanılan özel bir malzemedir. Genellikle tavanlarda veya duvarlarda kullanılan bu paneller, ses dalgalarının yansımasını azaltarak odanın akustik performansını iyileştirir. Keçe baffle panelleri, düzgün bir şekilde yerleştirilerek istenilen ses yalıtımı ve akustik kontrolü sağlar.

Görüntüle

Akustik Keçe Seperatör

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler için kullanılan özel bir malzemedir. Bu tür seperatörler genellikle ofisler, restoranlar veya konferans salonları gibi mekanlarda kullanılır. Akustik keçe seperatörler, sesin yayılmasını engelleyerek, ses yalıtımını artırır ve gürültüyü azaltır.

Görüntüle

Akustik Keçe Paravan

Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler için kullanılan özel bir parçadır. Genellikle ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve benzeri mekanlarda kullanılırlar. Akustik keçe paravanlar, sesin yayılmasını engelleyerek ortamda daha iyi bir ses kalitesi ve gürültü azaltma sağlar.

Görüntüle

Akustik Ahşap Çıtalı Keçe Panel

Günümüzde dekoratif olması ürünün bir çok alanda ofislerde, hastanelerde, kafelerde, evlerde tercih edilmesini sağlamaktadır. Ses yalıtımı ve akustik performansı artırmak amacıyla tasarlanmış özel bir panel çeşididir. Bu paneller, içerisinde yüksek yoğunluklu akustik keçe malzemesi ve ahşap çıtalar bulundurur.

Görüntüle
İletişim

Hemen Teklif Al

Sahra Akustik olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız!